Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne z korekcją

Soczewki polaryzacyjne z powodzeniem redukują oślepiające światło i wzmacniają kontrast, dając Ci komfort wyraźnego widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją cechuje duży kontrast i nasycone kolory.
Dzięki skuteczności polaryzacji wynoszącej ponad 98% soczewki te eliminują efekt olśnienia i zatrzymują 100% promieniowania UV, a cienki i lekki materiał zapewnia wygodę i estetyczny wygląd.
Zmniejszenie odblasków sprawdzi się w codziennym życiu: nad wodą, w górach, w mieście, w samochodzie poczujesz, że po jeździe masz mniej zmęczone oczy.
Brak odblasków to też większe bezpieczeństwo na drodze – zobaczysz wszystko wyraźniej i szybciej będziesz w stanie podjąć właściwe decyzje.

Okulary polaryzacyjne blokują szkodliwe dla oczu odblaski, a przez to wpływają na stan zdrowia oczu. Soczewki z filtrem zapobiegają podrażnieniom i zmęczeniu oczu. Kiedy nie oślepia cię ostre światło, nie mrużysz oczu i rzadziej cierpisz na ból głowy po przebywaniu na słońcu.

Oferujemy wybór trzech kolorów zabarwienia: szary, brązowy i zielonoszary, a także szeroką paletę powłok antyrefleksyjnych klasy premium. Tym samym gwarantujemy jeszcze wyższą skuteczność i trwałość.